
Panasonic Etherea: Stijlvol comfort met de kracht van de natuur De Panasonic Etherea is meer dan alleen een airconditioner; het is een verrijking voor uw interieur. Met zijn slanke, bekroonde ontwerp in mat wit of grafietgrijs biedt dit systeem hoogwaardige koeling en verwarming. Dankzij de innovatieve nanoe™ X-technologie worden bacteriën, virussen en nare geurtjes geneutraliseerd, waardoor u altijd geniet van een schone en gezonde binnenlucht.
Fluisterstil: Met een geluidsdruk vanaf slechts 30 dB(A) is deze airco ideaal voor woonkamer of kantoorruimte.
Energiezuinig: Dankzij het A+++ energielabel voor koelen en A++ voor verwarmen bespaar je op energiekosten.
Compact ontwerp: Met een breedte van slechts 1040 mm.
Luchtzuivering: Het geïntegreerde PM2,5-filter zorgt voor schonere lucht door fijne stofdeeltjes te verwijderen.
Slimme bediening: te bedienen via de Panasonic Comfort Cloud-app en compatibel met spraakassistenten zoals Google Assistant en Amazon Alexa.
Aerowings-technologie: Gericht luchtstroombeheer voor een gelijkmatige temperatuurverdeling in de ruimte.
Breed werkingsgebied: Effectieve koeling bij buitentemperaturen tot +46 °C en verwarming tot -15 °C.
Milieuvriendelijk koudemiddel: Maakt gebruik van R32 met een lage Global Warming Potential (GWP) van 675.
nanoe™ X-technologie: bacteriën, virussen en nare geurtjes geneutraliseerd, waardoor u altijd geniet van een schone en gezonde binnenlucht.
| Serie | ETHEREA Wit -Series |
| Type binnen unit | CS-Z50ZKEW |
| Wifi | Standaard ingebouwd |
| Seer | 8,50 |
| Scop | 4,80 |
| Capaciteit in koelmodus | 5,00 kW |
| Capaciteit in verwarmingsmodus | 5,80 kW |
| Energie label koelen | A+++ |
| Energie label verwarmen | A++ |
| Geluidsniveau binnenunit /maxV | 30/37/44 dBA |
| Afmetingen binnenunit (BxHxL) | 1040x295x244mm |
| Gewicht binnenunit | 12,00 kg |
| Aansluitmaat leidingen | 1/4'' - 1/2'' |
| Bediening | Infrarood, afstandsbediening |
| Garantie periode | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Fabrieksvulling koudemiddel | voorgevuld |
| Geschikt voor ruimtes tot | 145m3 - 150m3 |
| Kleur | Wit Mat |

In het geval van de aankoop bevestigen u dat u voldoet aan ” Verordening (EU) nr. 517/2014 van het Europees Parlement en de Raad van 16 april 2014 ü inzake gefluoreerde broeikasgassen en tot intrekking van Verordening (EG) nr. 842/2006″ en alleen een F-gassen gecertificeerd bedrijf mag de inbedrijfstelling uitvoeren.
wilt u meer weten over wet & regelgeving kijk dan eens op de pagina Veelgestelde vragen.