
Comfort het hele jaar door: De Panasonic BZ Creëer het ideale klimaat in huis met de Panasonic Single Split Airco. Of het nu gaat om een verfrissende bries tijdens een warme zomer of behaaglijke warmte in de winter, dit systeem biedt de perfecte oplossing voor kleine tot middelgrote ruimtes zoals uw slaap- of woonkamer.
Fluisterstil: Met een geluidsdruk vanaf slechts 20 dB(A) is deze airco ideaal voor slaapkamers en werkkamers.
Energiezuinig: Dankzij het A++ energielabel voor koelen en A+ voor verwarmen bespaar je op energiekosten.
Compact ontwerp: Met een breedte van slechts 779 mm past de binnenunit gemakkelijk boven deuren of ramen.
Luchtzuivering: Het geïntegreerde PM2,5-filter zorgt voor schonere lucht door fijne stofdeeltjes te verwijderen.
Slimme bediening: Optioneel te bedienen via de Panasonic Comfort Cloud-app en compatibel met spraakassistenten zoals Google Assistant en Amazon Alexa. Wifi Dongel vind u hier
Aerowings-technologie: Gericht luchtstroombeheer voor een gelijkmatige temperatuurverdeling in de ruimte.
Breed werkingsgebied: Effectieve koeling bij buitentemperaturen tot +46 °C en verwarming tot -15 °C.
Milieuvriendelijk koudemiddel: Maakt gebruik van R32 met een lage Global Warming Potential (GWP) van 675.
| Serie | BZ-Series |
| Type binnen unit | CS-BZ35WKEW |
| Type buiten unit | CU-BZ35WKE |
| Wifi | Optioneel |
| Seer | 6,30 |
| Scop | 4,20 |
| Capaciteit in koelmodus | 3,50 kW |
| Capaciteit in verwarmingsmodus | 3,70 kW |
| Energie label koelen | A++ |
| Energie label verwarmen | A+ |
| Geluidsniveau binnenunit /maxV | 20/30/38 dBA |
| Geluidsniveau buitenunit | 47 /48dBA |
| Afmetingen binnenunit (BxHxL) | 290x779x209mm |
| Afmetingen buitenunit (BxHxL) | 542x780x289mm |
| Gewicht binnenunit | 8,00 kg |
| Gewicht buitenunit | 25,00 kg |
| Aansluitmaat leidingen | 1/4'' - 3/8'' |
| Bediening | Infrarood, afstandsbediening |
| Garantie periode | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Fabrieksvulling koudemiddel | voorgevuld |
| Geschikt voor ruimtes tot | 110m3 - 115m3 |
| Kleur | Wit Mat |

In het geval van de aankoop bevestigen u dat u voldoet aan ” Verordening (EU) nr. 517/2014 van het Europees Parlement en de Raad van 16 april 2014 ü inzake gefluoreerde broeikasgassen en tot intrekking van Verordening (EG) nr. 842/2006″ en alleen een F-gassen gecertificeerd bedrijf mag de inbedrijfstelling uitvoeren.
wilt u meer weten over wet & regelgeving kijk dan eens op de pagina Veelgestelde vragen.