
De Haier Serene is meer dan een airconditioner; het is een high-end klimaatsysteem dat design combineert met de allernieuwste kunstmatige intelligentie. Met zijn stijlvolle matzwarte afwerking en superieure A+++ energie-efficiëntie, biedt deze set de perfecte balans tussen esthetiek en duurzaamheid.
AI-gestuurd Comfort: De intelligente Eco-sensor detecteert beweging en aanwezigheid in de ruimte. Hierdoor past de unit de luchtstroom en temperatuur realtime aan voor maximaal comfort én een minimale energierekening.
Maximale Hygiëne: Dankzij de UVC Plus module en de 56°C Steri-Clean technologie worden bacteriën en virussen effectief geëlimineerd. De Self-Clean functie zorgt bovendien dat de binnenzijde van het apparaat altijd schoon blijft.
Slimme Bediening: Beheer je klimaat overal ter wereld met de hOn-app. Dankzij de I Feel-functie meet de afstandsbediening de temperatuur exact op de plek waar jij zit, voor een gepersonaliseerde ervaring.
Fluisterstille Werking: Geniet van een ongestoorde nachtrust of werkdag. Het geoptimaliseerde ontwerp zorgt voor een ultrastille luchtstroom die de ruimte gelijkmatig vult via de Coanda Plus techniek.
| Serie | Serene Wit |
| Type binnen unit | AS71S2SN1FA-WH |
| Type buiten unit | 1U71S2SM1FA-2 |
| Wifi | Ja, ingebouwd |
| Seer | 8,50 |
| Scop | 4,60 |
| Capaciteit in koelmodus | 7,10 kW |
| Capaciteit in verwarmingsmodus | 8,00 kW |
| Energie label koelen | A+++ |
| Energie label verwarmen | A++ |
| Geluidsniveau binnenunit /maxV | 27/35/42/48 dBA |
| Geluidsniveau buitenunit | 57 / 70 dBA |
| Afmetingen binnenunit (BxHxL) | 1119x349x246mm |
| Afmetingen buitenunit (BxHxL) | 890x705x340mm |
| Gewicht binnenunit | 15,40 kg |
| Gewicht buitenunit | 43,00 kg |
| Aansluitmaat leidingen | 1/4'' - 1/2'' |
| Bediening | Infrarood, afstandsbediening |
| Garantie periode | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Fabrieksvulling koudemiddel | voorgevuld |
| Geschikt voor ruimtes tot | 165m3 - 170m3 |
| Kleur | Wit Mat |

In het geval van de aankoop bevestigen u dat u voldoet aan ” Verordening (EU) nr. 517/2014 van het Europees Parlement en de Raad van 16 april 2014 ü inzake gefluoreerde broeikasgassen en tot intrekking van Verordening (EG) nr. 842/2006″ en alleen een F-gassen gecertificeerd bedrijf mag de inbedrijfstelling uitvoeren.
wilt u meer weten over wet & regelgeving kijk dan eens op de pagina Veelgestelde vragen.