
Trippel-split Sensira
Comfort op maat met de Daikin Trippel-split Sensira Geniet van het perfecte binnenklimaat in meerdere ruimtes tegelijk. Met de vernieuwde Sensira Multi-split serie sluit je tot wel twee binnendelen aan op één compacte buitenunit. Het mooiste? Elke kamer blijft volledig onafhankelijk regelbaar. Of je nu wilt koelen in de slaapkamer of bijverwarmen in de werkkamer, jij hebt de controle. Dankzij de fluisterstille swingcompressor en het milieuvriendelijke R-32 koudemiddel kies je niet alleen voor comfort, maar ook voor een duurzame toekomst en een lagere energierekening (energielabel tot A+++!).
| Serie | Sensira CTXF - Trippel |
| Merk | Daikin |
| Type binnen unit | 2x CTXF25F + CTXF35F |
| Type buiten unit | 3MXF52A2V1B |
| Wifi | Ja, ingebouwd |
| Seer | 8,50 |
| Scop | 4,61 |
| Capaciteit in koelmodus | 5,00 kW |
| Capaciteit in verwarmingsmodus | 5,60 kW |
| Energie label koelen | A+++ |
| Energie label verwarmen | A++ |
| Geluidsniveau binnenunit /maxV | 20/ 26 /40 dBA / 42dBA |
| Geluidsniveau buitenunit | 54 dBA |
| Afmetingen binnenunit (BxHxL) | 286 x 770 x 225mm |
| Afmetingen buitenunit (BxHxL) | 974 x 734 x 401mm |
| Gewicht binnenunit | 8,00 kg |
| Gewicht buitenunit | 57,00 kg |
| Aansluitmaat leidingen | 1/4'' - 3/8'' |
| Bediening | Infrarood, afstandsbediening |
| Garantie periode | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Fabrieksvulling koudemiddel | voorgevuld |
| Geschikt voor ruimtes tot | 2x 65m3 - 70m3 / 1x 110m3 - 115m3 |
| Kleur | Wit mat |

In het geval van de aankoop bevestigen u dat u voldoet aan ” Verordening (EU) nr. 517/2014 van het Europees Parlement en de Raad van 16 april 2014 ü inzake gefluoreerde broeikasgassen en tot intrekking van Verordening (EG) nr. 842/2006″ en alleen een F-gassen gecertificeerd bedrijf mag de inbedrijfstelling uitvoeren.
wilt u meer weten over wet & regelgeving kijk dan eens op de pagina Veelgestelde vragen.