
De Cliva (by Gree)
De Tosot Clivia Inverter set is een airco set van hoogwaardige kwaliteit..Deze airco biedt uitstekende prestaties met een zeer lage impact op het milieu. Dankzij de ingebouwde wifi-functie kunt u het apparaat eenvoudig op afstand bedienen via uw smartphone, waardoor u altijd verzekerd bent van een optimaal binnenklimaat.Deze unit beschikt daarnaast nog over een Uv Nano en een plasmafilter ideaal voor mensen met allergieën, hooikoorts of astma. De unit zuivert de lucht in de ruimte.
Highlights:
| Serie | Clivia Zwart |
| Merk | Tosot |
| Type binnen unit | CLIVIA-GWH12AUCB |
| Type buiten unit | GWH12AUCW-I |
| Wifi | Ja, ingebouwd |
| Seer | 8,50 |
| Scop | 4,60 |
| Capaciteit in koelmodus | 3,50 kW |
| Capaciteit in verwarmingsmodus | 3,80 kW |
| Energie label koelen | A+++ |
| Energie label verwarmen | A++ |
| Geluidsniveau binnenunit /maxV | 25/30/36/41 |
| Geluidsniveau buitenunit | 52 dBA |
| Afmetingen binnenunit (BxHxL) | 837x 293x 200mm |
| Afmetingen buitenunit (BxHxL) | 802x 555x 350mm |
| Gewicht binnenunit | 9,50 kg |
| Gewicht buitenunit | 30,00 kg |
| Aansluitmaat leidingen | 1/4'' - 3/8'' |
| Bediening | Infrarood, afstandsbediening |
| Garantie periode | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Fabrieksvulling koudemiddel | voorgevuld |
| Geschikt voor ruimtes tot | 110m3 - 115m3 |
| Kleur | Donker antraciet |

In het geval van de aankoop bevestigen u dat u voldoet aan ” Verordening (EU) nr. 517/2014 van het Europees Parlement en de Raad van 16 april 2014 ü inzake gefluoreerde broeikasgassen en tot intrekking van Verordening (EG) nr. 842/2006″ en alleen een F-gassen gecertificeerd bedrijf mag de inbedrijfstelling uitvoeren.
wilt u meer weten over wet & regelgeving kijk dan eens op de pagina Veelgestelde vragen.