
De SCM multisplit buitenunits van Mitsubishi Heavy Industries worden veelal ingezet bij woonhuizen en kleine zakelijk gebruik. Met de SCM60ZS-W kunnen er drie ruimtes gekoeld, verwarmd, gefilterd en ontvochtigd worden. Met de ontwikkelde DC Twin Rotary-compressor bieden deze units weinig trillingen, stille werking en een hoog rendement. Door de maximale leidinglengte zorgt deze oplossing voor flexibiliteit bij het positioneren van uw buiten- en binnenunit(s).
| Serie | SCM Buitendeel / 3 Aansluitingen |
| Type buiten unit | SCM60ZS-W |
| Seer | 8,80 |
| Scop | 4,70 |
| Capaciteit in koelmodus | 6,00 kW |
| Capaciteit in verwarmingsmodus | 6,80 kW |
| Energie label koelen | A+++ |
| Energie label verwarmen | A++ |
| Geluidsniveau buitenunit | 43 / 50 / 62dBA |
| Afmetingen buitenunit (BxHxL) | 640 x 915 x 290mm |
| Gewicht buitenunit | 48,50 kg |
| Aansluitmaat leidingen | 3x 1/4'' - 3/8'' |
| Garantie periode | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Fabrieksvulling koudemiddel | voorgevuld |
| Kleur | Wit |

In het geval van de aankoop bevestigen u dat u voldoet aan ” Verordening (EU) nr. 517/2014 van het Europees Parlement en de Raad van 16 april 2014 ü inzake gefluoreerde broeikasgassen en tot intrekking van Verordening (EG) nr. 842/2006″ en alleen een F-gassen gecertificeerd bedrijf mag de inbedrijfstelling uitvoeren.
wilt u meer weten over wet & regelgeving kijk dan eens op de pagina Veelgestelde vragen.