
Mitsubishi MXZ Buitendeel Dit buitendeel is te combineren met 2 binnen units. Inverter Compressor De Inverter Compressor levert een airconditioner op die snel koelt & verwarmt, duurzamer is & stiller werkt.
| Serie | Buitendeel MXZ / 2 aansluitingen |
| Type buiten unit | MXZ-2HA40 |
| Seer | 8,70 |
| Scop | 4,60 |
| Capaciteit in koelmodus | 4,20 kW |
| Capaciteit in verwarmingsmodus | 4,50 kW |
| Energie label koelen | A+++ |
| Energie label verwarmen | A++ |
| Geluidsniveau buitenunit | 44 / 50 dBA |
| Afmetingen buitenunit (BxHxL) | 800 x 550 x 285mm |
| Gewicht buitenunit | 37,00 kg |
| Aansluitmaat leidingen | 2x 1/4'' - 3/8'' |
| Garantie periode | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Fabrieksvulling koudemiddel | voorgevuld |
| Kleur | Wit |

In het geval van de aankoop bevestigen u dat u voldoet aan ” Verordening (EU) nr. 517/2014 van het Europees Parlement en de Raad van 16 april 2014 ü inzake gefluoreerde broeikasgassen en tot intrekking van Verordening (EG) nr. 842/2006″ en alleen een F-gassen gecertificeerd bedrijf mag de inbedrijfstelling uitvoeren.
wilt u meer weten over wet & regelgeving kijk dan eens op de pagina Veelgestelde vragen.