
| Serie | MSZ-HR Binnedeel |
| Type binnen unit | MSZ-HR25VF |
| Wifi | Optioneel |
| Seer | 6,20 |
| Scop | 4,30 |
| Capaciteit in koelmodus | 2,50 kW |
| Capaciteit in verwarmingsmodus | 3,00 kW |
| Energie label koelen | A++ |
| Energie label verwarmen | A+ |
| Geluidsniveau binnenunit /maxV | 21/30 /37 43dBA |
| Afmetingen binnenunit (BxHxL) | 838 x 280 x 228mm |
| Gewicht binnenunit | 8,50 kg |
| Aansluitmaat leidingen | 1/4'' - 3/8'' |
| Bediening | Infrarood, afstandsbediening |
| Garantie periode | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Geschikt voor ruimtes tot | 65m3 - 70m3 |
| Kleur | Wit glans |

In het geval van de aankoop bevestigen u dat u voldoet aan ” Verordening (EU) nr. 517/2014 van het Europees Parlement en de Raad van 16 april 2014 ü inzake gefluoreerde broeikasgassen en tot intrekking van Verordening (EG) nr. 842/2006″ en alleen een F-gassen gecertificeerd bedrijf mag de inbedrijfstelling uitvoeren.
wilt u meer weten over wet & regelgeving kijk dan eens op de pagina Veelgestelde vragen.