Daikin Perfera
Binnenunit
| Serie | Binnendelen Perfera |
| Type binnen unit | FTXM20A |
| Type buiten unit | RXM20A |
| Wifi | Standaard ingebouwd |
| Seer | 8,53 |
| Scop | 5,36 |
| Capaciteit in koelmodus | 2,00 kW |
| Capaciteit in verwarmingsmodus | 2,50 kW |
| Energie label koelen | A+++ |
| Energie label verwarmen | A+++ |
| Geluidsniveau binnenunit /maxV | 19/ 25 /39 dBA / 41dBA |
| Afmetingen binnenunit (BxHxL) | 298 x 804 x 252mm |
| Gewicht binnenunit | 11,50 kg |
| Aansluitmaat leidingen | 1/4'' - 3/8'' |
| Bediening | Infrarood, afstandsbediening |
| Garantie periode | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Geschikt voor ruimtes tot | 45m3 - 50m3 |
| Kleur | Wit mat |

In het geval van de aankoop bevestigen u dat u voldoet aan ” Verordening (EU) nr. 517/2014 van het Europees Parlement en de Raad van 16 april 2014 ü inzake gefluoreerde broeikasgassen en tot intrekking van Verordening (EG) nr. 842/2006″ en alleen een F-gassen gecertificeerd bedrijf mag de inbedrijfstelling uitvoeren.
wilt u meer weten over wet & regelgeving kijk dan eens op de pagina Veelgestelde vragen.